Zákazník si může zvolit druh dopravy podle typu objednané Listiny. Tištěnou listinu lze doručit jako doporučenou listovní zásilku za poplatek 39 Kč, Zákazník zásilku obdrží většinou do 3-4 pracovních dnů od přijetí platby na účet Provozovatele, a nebo může Listinu vyzvednout zdarma osobně v sídle Arniky na adrese Dělnická 13, 170 00 Praha 7 vždy po vzájemné dohodě, případně na dalších místech uvedených ve výběru, vždy po domluvě s Provozovatelem.

Elektronické listiny jsou zasílány elektronicky na adresu uvedenou Přispěvatelem v objednávce obvykle do 24 hodin ode dne příchozí platby.

Zákazník může zaplatit objednávku převodem na účet 2300776459/2010, platební údaje jsou vygenerovány v e-mailu potvrzujícím objednávku, on-line přes platební bránu ComGate, přičemž tyto platby jsou na účet Přispěvatele obvykle připsány v zápětí po finálním potvrzení platby. Platit je možno i hotově v sídle Arniky Dělnická 13, 170 00 Praha 7 při osobním vyzvednutí objednaných Listin po domluvě s Provozovatelem.